ÜRÜNLER
Isı sistemleri / Endüstri̇yel Boya Malzemeleri

ÖZELLİKLER

Hidrokarbon reçine destekli, Organik çözücülü, uygulanması kolay, çok çabuk kuruyan iyi yayılan Pamukkale rapid endüstriyel son kat boya kurşunsuz özelliği ile çevre dostudur. Kuruduktan sonra insan sağlığına zarar vermez. Kalıcı parlaklığa sahiptir. Yüzeylerde dekoratif görüntü sağlar. Fırça ve rulo ile uygulanabilir. Püskürtme ile uygulanması özellikle tavsiye edilir. Akma ve sarkma yapmaz. Korozyona ve güneş ışığına dayanımı yüksektir.

UYGULAMA ALANLARI

İç ve dıs mekânlarda demir-çelik, ferforje, her türlü dekoratif metalde, beton, brüt beton, sıva, betopan, OSB, MDF yüzeylerde Pamukkale rapid endüstriyel astar ile güvenle kullanılır.

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzeyler yağ, kir, pas ve kabarmış boya kalıntılarından arındırılmalıdır. +5°C ile +40°C arasında, fırça, rulo veya püskürtme ile uygulayınız. Eski boyalı yüzeyler mutlaka zımpara yapılmalıdır. Kullandığınız aletleri, uygulamadan hemen sonra Pamukkale rapid veya selülozik tiner ile temizleyiniz.

İNCELTME

Fırça ve rulo ile %10 – 15 arası

Püskürtme ile % 20 – 40 arası Pamukkale rapid veya selülozik tiner ile inceltilir.

KURUMA SÜRESi ( 20 ºC, % 65 NEM )

Dokunma Kuruma: 15 - 30 dakika

Sert Kuruma: 3 saat

Tam kuruma : 24 saat

SARFİYAT

Uygulanacak yüzeyinin cinsine ve emiciligine göre 1 lt ile tek katta 15-20 m2 alan boyanabilir. (25 mikron kuru kalınlıkta ) Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalısması yapılmalıdır.

DEPOLAMA

Serin, kuru, güneş görmeyen, nemsiz ortamda ağzı açılmamış orijinal ambalajında 5 yıldır.

AMBALAJ

16 Kg, 3 Kg, 1 Kg,